Web Tasarım Hizmetleri

CetCiz Ekibi, profesyonel web tasarım çözümleri sunmaktadır. Müşteri istekleri doğrultusunda kurumsal web tasarım projeleri oluşturuyor, istekleriniz doğrultusunda hareket ederek, istediğiniz renk ve kurumsal kimliğinize uygun tasarımlar içeren web siteleri geliştiriyoruz.


Kurumsal Web Tasarım Çözümleri

Firmanızın dünyaya açılan yüzü olan web sitenizi kurumsal kimliğinize uygun olarak tasarlıyoruz. Yapmış olduğumuz tasarımlar çağın gereksimlerine uygun, güncel teknolojiler kullanılarak yapılmaktadır. CetCiz olarak sizlere uzun yıllar kullanabilceğiniz kurumsal tasarım çözümleri sunmaktayız.


Mobil Web Tasarım Çözümleri

Gelişen mobil sektöründe siz de yerinizi almak istiyorsanız, mobil web tasarım çözümlerimizden yararlanabilirsiniz. CetCiz olarak IOS, Android işletim sistemiyle çalışan akıllı telefonlar ve tabletlere uyumlu web tasarım çözümleri sunmaktayız.


E-Ticaret Çözümleri

Siz de sahip olduğunuz ürünleri sanal dünyaya pazarlamak istiyorsanız E-Ticaret çözümlerimizden yararlanabilirsiniz. Ürünlerinizi internet ortamında pazara sunmak, yeni müşteriler edinmek için ve pazar payınızı genişletmek için size özel E-Ticaret siteleri tasarlıyoruz.


Web Yazılım Projeleri

Sahip olduğunuz verilerinize bir bilgisayara yada belli bir ağa bağlı kalmadan, intenetin olduğu her yerden ulaşmak istemeniz çok doğal. Bunun için CetCiz olarak web yazılım projelerimizle verilerinizi internet ortamına taşıyacağınız yazılımlar üretiyoruz.

Bağlantılar

Biz Kimiz ?

Web tasarım konusunda profesyonel tecrübesiyle sektörde bulunan CetCiz ekibi olarak, hızla gelişen mobil oyun ve mobil uygulama sektörüne de giriş yaparak ODTÜ Teknokent içerisinde faaliyetlerimize devam ediyoruz.

İLETİŞİM

ODTÜ Teknokent Galyum Blok
Alt Kat No: 15

Telefon: 0 312 210 01 33
GSM 1: 0 535 972 37 14
GSM 2: 0 542 539 19 84
E-mail: info@cetcizweb.com