Mobil Yazılımlar

Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle birlikte, ulaşmak istediğiniz verilere mobil olarak erişme imkanı sağlanmıştır. Siz de bu mobil dünyada yer almak ve verilerinizi mobil ortamda sunmak istiyorsanız, talepleriniz doğrultusunda size özel mobil çözümler sunuyoruz. IOS, Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlar ve tabletlerde çalışan uygulama ve oyunlar geliştiriyoruz.


Mobil Uygulama Çözümleri

Firmanızın web sitesi aracılığıyla kullanıcılara sunduğunuz verileri, mobil ortamda da sunmak için veya firmanıza özel yazılımları kullanıcıların mobil marketlerden ücretli-ücretsiz olarak cihazlarına indirip kullanabileceği uygulamalar geliştiriyoruz.


Mobil Oyun Çözümleri

ODTÜ Teknokent Oyun ve Animasyon Geliştirme Merkezinde (metutech-atom) geliştirdiğimiz oyun projemizin yanı sıra müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda firmalara ve kurumlara özel oyunlar geliştiriyoruz.

Bağlantılar

Biz Kimiz ?

Web tasarım konusunda profesyonel tecrübesiyle sektörde bulunan CetCiz ekibi olarak, hızla gelişen mobil oyun ve mobil uygulama sektörüne de giriş yaparak ODTÜ Teknokent içerisinde faaliyetlerimize devam ediyoruz.

İLETİŞİM

ODTÜ Teknokent Galyum Blok
Alt Kat No: 15

Telefon: 0 312 210 01 33
GSM 1: 0 535 972 37 14
GSM 2: 0 542 539 19 84
E-mail: info@cetcizweb.com